آموزش جامع و کامل عکاسی

این آموزش توسط بسیاری از افراد موفق در زمینه عکاسی استفاده شده

این مجموعه برای شروع در حرفه و هنر عکاسی بسیار موفق بوده است

به جای صرف هزینه های گزاف کلاسهای آموزشی این مربی خصوصی را به خانه ببرید...این مجموعه بهترین راه برای یادگیری و حرفه ای شده عکاسی است.

آموزش جامع عکاسی

توجه کنید: این محصول دارای گارانتی بدون قید و شرط فروشگاه با ضمانت بازگشت پول و یا تعویض میباشدپس با اطمینان خرید کنید

این محصول به صورت اورجینال از فروشگاه ارائه میشود و شماره مجوز در توضیحات درج گردیده

خرید اینترنتی

در ۴ DVD فقط  ۲۰۰۰۰ تومان!          شماره مجوز: ۱۲۵۷/۲۱۰۰۱

با خرید این مجموعه استثنایی همه را با عکاسی های خود شگفت زده خواهید کرد

حتماً مي‌دانيد كه در بسياري از برند‌ها، مانند كانن و نيكون، لرزشگير تصوير در داخل لنز قرار گرفته است. لرزشگير كه در كانن به نام Image Stabilizer و در نيكون به نام Vibration Reduction ناميده مي‌شود، تكنولوژي بسيار پيشرفته و حساسي است كه به واسطه آن، موتور لرزشگير در داخل لنز سعي مي‌كند براي چند لحظه (در هنگام عكس‌برداري) حركت عدسي‌ها را معلق كند تا در جاي خود ثابت بمانند. اين كار با حركت معكوس عدسي‌ها در جهت خلاف حركت لنز انجام مي‌شود.

اگرچه به گفته Canon، لنز‌هاي اين شركت به محض خاموش شدن دوربين يا جدا شدن از بدنه، سيستم لرزشگير را غيرفعال مي‌كنند، اما يكي از پيشنهاد‌هاي سايت LensRentals به كساني كه از اين وب‌سايت لنز تهيه مي‌كنند اين است كه حتماً در هنگامي كه از لرزشگير لنز استفاده نمي‌كنيد، آن را خاموش كنيد.

به‌هرحال لرزشگير يكي از حساس‌ترين بخش‌هاي يك لنز است كه بسيار بيشتر از سيستم فوكوس خودكار يا كنترل ديافراگم، در معرض آسيب است. ضمن اينكه معمولاً مشكلات مربوط به لرزشگير يك لنز به‌سختي تشخيص داده مي‌شوند و تعمير آن نيز بسيار مشكل‌تر است.آموزش عكاسي بنابراين پيشنهاد مي‌شود كه حتماً لرزشگير لنز دوربين‌تان را حتي وقتي از دوربين جدا كرده‌ايد نيز خاموش كنيد تا عدسي‌ها به طور كلي در جاي خود ثابت شوند. آيا شما هم اين كار را مي‌كنيد يا تجربه‌اي براي مواجه شدن با چنين مشكلي داريد؟


برچسب‌ها: ،


۱۲:۰۰:۰۰ | نويسنده : عكاس | نظرات (0)

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :