این مجموعه برای یادگیری آموزش مقدماتی تا حرفه ای نجاری بسیار موفق بوده است

به جای صرف هزینه های گزاف کلاسهای آموزشی این مربی خصوصی را به خانه ببرید...این مجموعه بهترین راه برای یادگیری کسب وکار پرسود عکاسی و فیلمبرداری است.

پکیج کامل آموزش فیلمبرداری                       آموزش جامع عکاسی

پکیج کامل آموزش فیلمبرداری        آموزش عکاسی

مقايسه‌ دوربين عكاسي Canon 5D Mark IV و Canon 5D Mark III

بعد از ارائه‌ي يك نسخه‌ي جديد از يك دوربين كاملاً منطقي است كه براي درك پيشرفت‌ها و بهبود‌هاي صورت‌گرفته در دوربين جديد، آن را با نسل قبلي‌اش مقايسه كنيم. در آگوست 2016 ميلادي كانن نسخه‌ي Mark IV دوربين محبوب خود يعني 5D را معرفي كرد و حالا زمان خوبي است كه براي درك بهتر تفاوت‌ها و بهبود‌هاي دوربين جديد، آن را با Mark III كه بيش از 4 سال از زمان ارائه‌اش مي‌گذرد مقايسه كنيم. 

اگر بررسي دوربين 5D Mark IV را در وبلاگ پيكسل خوانده باشيد تا حدي در جريان پيشرفت‌ها و تفاوت‌هاي دوربين جديد كانن نسبت به مدل پيشين قرارگرفته‌ايد.


برچسب‌ها: ،


برای دیدن ادامه مطالب اینجا کلیک کنید
۱۱:۳۰:۴۲ | نويسنده : عكاس | نظرات (0)

ايندرا ۵۰۰ تي‌تي‌ال

اگر به طور جدي اخبار مرتبط با فلاش‌هاي استوديويي را دنبال كنيد و يا از كاربران حرفه‌اي اين تجهيزات باشيد، احتمالا بارها و بارها نام فلاش قدرتمند فوتيكس يعني ايندرا ۵۰۰ تي‌تي‌ال به گوشتان خورده است. اين فلاش در نمايشگاه فوتوكينا سال ۲۰۱۴ معرفي شد و سروصداي زيادي را به راه انداخت. تاكنون نقدها و بررسي‌هاي متعددي توسط وب‌سايت‌هاي معتبر و بزرگ‌ترين عكاسان جهان درباره اين فلاش منشتر شده است. اگر با كمي حوصله و دقت به مطالعه اين بررسي‌ها بپردازيد مطمئنا به اين مسئله پي‌خواهيد برد كه Indra 500TTL تا حد زيادي يك محصول شگفتي‌ساز است كه توانسته تحسين افراد بسياري را برانگيزد.


برچسب‌ها: ،


برای دیدن ادامه مطالب اینجا کلیک کنید
۱۱:۳۰:۴۲ | نويسنده : عكاس | نظرات (0)

نحوه استفاده از فيلترهاي ND

يكي از مهم‌ترين و كاربردي‌ترين لوازم جانبي براي عكاسان و فيلم‌سازان، فيلترهاي ND هستند. وظيفه اين‌گونه فيلترها كاهش ميزان نوري است كه از لنز عبور كرده و به سطح سنسور مي‌رسد. بيشتر افراد با عملكرد اين‌گونه فيلترها در زياد كردن زمان نوردهي و محو كردن جريان آب يا حركت ابرها آشنا هستند. ولي انواع مختلف فيلترهاي Neutral Density يا ND كاربردهاي زيادي دارند كه مي‌توانند آن‌ها را به ابزاري قدرتمند و كاربردي براي عكاسان و فيلم‌سازان بدل كنند.


برچسب‌ها: ،


برای دیدن ادامه مطالب اینجا کلیک کنید
۱۱:۳۰:۴۲ | نويسنده : عكاس | نظرات (0)